xcounter
Calendar Icon

Російські військові заборонили чоловікам залишати окуповані території: готують "мобілізацію"

11.09.2022 12:46 (Оновлено 11.09.2022 в 13:10)

Російські загарбники заборонили чоловікам залишати тимчасово окуповані території. Про це повідомляє Генштаб на своїй сторінці у Facebook.

"Через значні втрати в живій силі, російські загарбники планують провести так звану "мобілізацію" чоловічого населення на тимчасово захоплених територіях. Зараз чоловікам заборонено залишати населені пункти", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, на тимчасово захоплених територіях Харківщини та Херсонщини окупанти посилюють адміністративно-поліцейський режим.

"У відповідь на успішні дії Збройних Сил України російські загарбники проводять "контрзаходи". В населених пунктах на тимчасово захоплених територіях Харківської та Херсонської областей окупанти посилюють адміністративно-поліцейський режим, забороняється в’їзд та виїзд із населених пунктів, введено комендантську годину", - йдеться в повідомленні.

Так, у Херсоні здійснено обшук житлових приміщень мікрорайону Східний, з яких видно Антонівський міст. Місцевих жителів Каховки та Козацького російські військові попередили про відкриття вогню на ураження в разі їх наближення до переправ.

Нагадаємо, ЗСУ офіційно пішли у контрнаступ на півдні наприкінці серпня. Від початку вересня понад 3000 кв. км повернуто під контроль України.

Читайте також: Контрнаступ на півдні: ЗСУ просунулися на десятки кілометрів
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини