xcounter
Calendar Icon

ЗСУ просуваються щонайменше на двох напрямках, - розвідка Британії

28.09.2022 12:01 (Оновлено 28.09.2022 в 12:14)

Збройні сили України повільно просуваються щонайменше на двох напрямках від лінії річок Оскіл і Сіверський Донець. Як повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, впродовж останніх днів українські війська продовжили наступальні операції на північному сході країни.

"Підрозділи повільні просуваються щонайменше на двох напрямках від лінії річок Оскіл і Сіверський Донець, де сили зміцнили позиції після попереднього просування раніше цього місяця", - йдеться у повідомленні.

Водночас, як зазначають у розвідці, Росія посилює оборону, що скоріше за все пов'язано з тим, що просування українських підрозділів тепер загрожує окремим частинам Луганської області.

Також сказано, що продовжуються важкі бої в Херсонській області, де російські збройні сили на правому березі Дніпра залишаються вразливими.

"Росія продовжує наполегливі спроби просунутися біля Бахмута на Донбасі, навіть коли її сили стикаються з серйозним тиском на північному і південному флангах. Це, імовірно, пов'язано з політичним тиском, оскільки Росія використовує сили, які за іншої ситуації могли б посилити інші фланги", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: У МЗС Болгарії та Естонії закликали своїх громадян терміново виїхати з Росії: подробиці
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини