xcounter
Calendar Icon

Будувати з того, що є під ногами: німецька архітекторка розкаже рецепт відбудови України

12.12.2022 17:28 (Оновлено 12.12.2022 в 17:28)

Німецька архітекторка та запрошена професорка Гарварду Анна Герінгер 15 грудня о 18:00 дасть відкриту лекцію на тему “Сталий розвиток після війни: процес відновлення”. Подія відбудеться в рамках онлайн-курсу з урбаністики, який запустив проєкт STEM is FEM. Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Спікерка розкаже, як будувати, використовуючи екологічні матеріали та ті ресурси, що вас оточують, а також створювати архітектуру в гармонії з навколишнім середовищем.

Анна Герінгер — запрошена професорка в Гарварді та вищій технічній школі Цюриха, лекторка TED та володарка численних нагород. Її роботи представляли в Нью-Йорку, Лондоні та Венеції, а її студія реалізовує проєкти в Азії, Африці та Європі.

Архітекторка використовує природні матеріали з тих локацій, де вона працює, і залучає місцевих мешканців. Таким чином, вона намагається зберігати автентичність будівель та підтримувати місцеву економіку. Для неї важливо створювати інклюзивні проєкти. Наприклад, пандус у будівлі “Anandaloy Centre”, яку вона створила, став першим у бангладеському селі Рудрапур.

Анна Герінгер

На думку Анни Герінгер, “стійкі” будівлі потрібно зводити не лише в одній частині світу: важливо будувати у Німеччині так само добре, як і в Бангладеші, створюючи глобальну якісну архітектуру.

Навіть якщо все зруйновано, у вас є земля під ногами, ваші руки та ваша креативність”, — вважає Анна Герінгер.

Онлайн-курс з урбаністики запустив освітній проєкт STEM is FEM за підтримки програми “Мріємо та діємо”. ГО STEM is FEM ініціював Founding Partner Roosh Сергій Токарєв. У рамках проєкту 50 учасниць протягом чотирьох місяців зможуть навчитись основам містобудування та архітектури. Окрім того, всі охочі матимуть можливість долучитись до відкритих лекцій.

В кінці курсу учасниці розроблять власні містобудівні проєкти для зруйнованих українських міст та селищ. Згодом десять найкращих робіт матимуть шанс на реалізацію.

Освітній онлайн-курс з урбаністики втілюється в межах програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини