Байден і Зеленський спокійно гуляють у центрі Києва під час тривоги: нові відео
Президент США Джо Байден дійсно прибув у Київ з неанонсованим візитом. Це перша поїздка американського лідера в Україну з початку його каденції.
У соцмережах з’явились кадри президента США Джо Байдена на Михайлівській площі, а поруч із ним - президент Володимир Зеленський.
Коли у столиці пролунала повітряна тривога через зліт винищувага Міг-31 у Білорусі, Байден саме вийшов з Михайлівського собору. Під звуки повітряної тривоги Байден вшанував загиблих захисників України.
Як відомо, чутки про те, що в Київ прибув Байден, ширились соцмережами з самого ранку. До речі, вранці вздовж українсько-польського кордону була помічена американська стратегічна розвідувальна авіація.
Читайте також: Білий дім рекомендував ЗСУ не затягувати з контрнаступом


Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі








