xcounter
Calendar Icon

НАТО офіційно дозволило подальший геноцид української нації, - військовий експерт

Відсутність чіткого рішення з приводу запрошення України вступити до НАТО, що було продемонстровано на саміті Альянсу, що проходить у Вільнюсі, дає Путіну ще рік, щоб за допомогою варварських методів ведення війни спробувати примусити керівництво нашої країни самому відмовитися від цієї ідеї. Про це заявив військовий експерт Роман Світан.

"Якщо на військову мову перевести, то нас послали за курсом російського корабля. Або щонайменше послали на наступний саміт НАТО, який буде вже у Вашингтоні. А якщо в діях як таких, то Путіну дали ще рік, щоб примусити Україну відмовитися від НАТО. Примус вбивством української нації. Ось йому дали ще цілий рік - у режимі геноциду, знищуючи українців, примусити військово-політичне керівництво самим відмовитися від НАТО, тому що НАТО це зробити ніби як не комільфо. Тому дають йому таку можливість ще рік "попрацювати" над українською нацією", - сказав Світан.

При цьому він додав, що саме таке рішення багато хто і очікував, але зараз набагато чіткіше і ясніше стало зрозуміло, що проти вступу України в НАТО виступають Німеччина і США. Позицію першої він пояснив фінансовими інтересами, а з приводу другої відзначив роль політичної групи "Клінтон-Байдена-Обами", яка сприяла здачі Криму в 2014 році. Також Світан впевнений, що є домовленості між фінансовими колами Німеччини і Росії, а також між керівництвом "клінтонівсько-обамівської групи" і верхівкою РФ щодо неприйняття України в НАТО.

"Поки Америкою керує Клінтонівська група, нас в НАТО не приймуть. І поки німецькі фінансові групи не відчепляться від Росії, не переріжуть цю пуповину фінансового донорства, нас також в НАТО не приймуть. А це дві голови, які приймають рішення в НАТО", - сказав він.

Підтвердженням цього він вважає те, що західні партнери відмовляються передавати Україні ракети з великим радіусом дії, щоб бити ними в тому числі по Кримському мосту та іншій логістиці, а також інше озброєння, необхідне для наступу.

"Він тим самим кажуть: "Ви стійте на місці, поки ви стоїте, ми будемо давати все, що ви хочете, але щоб ви стояли на місці, а не рухалися", - сказав він.
Читайте також: Дві російські ракети "Калібр" пролетіли над Молдовою та Румунією, але НАТО це нічому не вчить
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини