xcounter
Calendar Icon

Залужний провів таємну нараду з високопоставленими військовими НАТО: що відомо

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 11 днів тому провів у секретному місці на польсько-українському кордоні військову нараду з високопоставленими військовими з НАТО.

Зазначається, що на зустрічі були американський генерал Крістофер Каволі і начальник штабу оборони ЗС Великобританії Тоні Радакін.

За інформацією газети, мета наради полягала у тому, щоб допомогти перебудувати військову стратегію України. За словами західних джерел, після обговорень стратегія змінилася.

"Я думаю, ви можете бачити, що вони (ЗСУ) зосередилися на запорізькому фронті", - зазначило джерело видання.

У свою чергу радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону заявив, що Залужний щодня активно спілкується з представниками Міністерств оборони або Генштабів західних партнерів. Головнокомандувач ЗСУ часто має секретні засідання із командуванням НАТО. Донедавна ця інформація від ЗМІ приховувалася.

Подоляк пояснив, що на таких нарадах Головнокомандувач розповідає партнерам про тактику і стратегію ЗСУ, а також про тактику російської армії, і повідомляє, що Україні ще потрібно для успішного просування на фронті.

"Ці консультації постійно тривають. Тим паче, вони йдуть із нашими партнерами зі США та Великої Британії", - наголосив радник.

Днями повідомлялося, що Валерій Залужний сказав американським чиновникам про швидкий прорив української армії.

"Ви не розумієте природу цього конфлікту. Це не протиповстанська операція. Це Курськ", - цитує Залужного один із представників Штатів.

Повідомлялося, що між офіційними особами США і України вже кілька тижнів ведеться напружена дискусія про стратегію контрнаступу. Американські військові закликали Україну сконцентрувати сили, спробувати прорвати оборону РФ і вийти до Азовського моря.

Читайте також: "У мене багато страхів": Залужний про контрнаступ і натяк здаватися через погрози ядерного удару
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини