Конгрес США схвалив військову і фінансову допомогу Україні (відео)

21.04.2024 в 12:00 | Олег Павлось, джерело: «Facenews»

Палата представників Конгресу США 20 квітня більшістю голосів схвалила запропонований спікером Майком Джонсоном законопроєкт про витрати на військову та фінансову допомогу Україні. Про це свідчить пряма трансляція з Конгресу США.

Голосування відбулося в рамках пакету з чотирьох законопроєктів, які передбачають іноземну допомогу союзникам та партнерам США.

Законопроєкт про допомогу Україні підтримала переважна більшість конгресменів: "за" - 311 конгресменів, "проти" - 112.

Загальний обсяг допомоги для України складає майже 61 млрд доларів. З них біля 50 млрд - оборонні видатки. Також передбачено близько 8 млрд бюджетної підтримки.

Тепер законопроєкт буде переданий на розгляд Сенату як зміни до сенатського законопроєкту про міжнародну допомогу США, який був прийнятий ще у лютому.

Лідер більшості в Сенаті, демократ Чак Шумер, заявив, що Сенат США розгляне проголосований Палатою представників законопроєкт про допомогу Україні вже у вівторок, 23 квітня, повідомляє Politico.

"Тепер Сенат готовий зробити наступний крок", - сказав Шумер.

Президент США Джо Байден пообіцяв підписати ухвалений проєкт з допомогою Україні.

Як повідомляв FaceNews.ua, РНБО застосувала обмеження щодо азартних ігор в мережі Інтернет
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
Все видео

Лента новостей

Сім’ю військового, якого помилково визнали загиблим, зобов’яжуть повернути 15 млн грн
🕑 1 годину 32 хвилини тому
Бізнесмен Ігор Мазепа на смерть збив пішохода на Житомирщині: подробиці та фото
🕑 3 години 17 хвилин тому
Росіяни погрожують сім'ям українських полонених, щоб ті реєстрували на себе Starlink
🕑 3 години 50 хвилин тому
У Львові 42-річний військовий у СЗЧ вбив знайомого
🕑 4 години 2 хвилини тому
Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
🕑 4 години 21 хвилину тому
Скандал на Олімпіаді з "шоломом пам'яті" з фото українських атлетів, убитих РФ, отримав продовження
🕑 4 години 45 хвилин тому
Молотком і сокирою: на Рівненщині у школі вбито п'ятьох людей (фото, відео)
🕑 5 годин 54 хвилини тому
Після атак на Залужного — істерика: Береза розніс заяву Мосейчук про ОП
🕑 10 годин 36 хвилин тому
ЄС готує для України унікальний формат вступу
🕑 вчора
ФСБ заявила про "польський слід" в замаху на генерала Алексєєва, але вийшла сама на себе
🕑 вчора
Продаж 460 га землі на полонині Боржава компаніям, повʼязаним із Льовочкіним, скасовано, – АРМА
🕑 вчора
На Троєщині повністю відновили теплопостачання після обстрілів
🕑 вчора
Тривають останні бої за Покровськ та Мирноград, - DeepState
🕑 вчора
Нардепа Гунька посадили на 4 роки за корупцію
🕑 вчора
Ексрегіонал Єфремов отримав паспорт РФ та живе в апартаментах у Москві за $4 млн, - "Схеми"
🕑 вчора
Все новости