Присяжні визнали сина Байдена винним у незаконній купівлі зброї

12.06.2024 в 14:00 | Олег Павлось, джерело: «AP»

Сина президента США Гантера Байдена визнано винним за всіма трьома кримінальними статтями у федеральному суді у справі про купівлю зброї.

Гантера Байдена визнали винним за всіма трьома пунктами обвинувачення, пов'язаними з купівлею револьвера 2018 року, коли, як стверджують прокурори, син президента збрехав в обов'язковій формі для купівлі зброї, заявивши, що він не вживає наркотиків.

Президент США Байден виступив із заявою на підтримку свого сина, як і в день відкриття судового процесу минулого тижня.

"Як я вже говорив минулого тижня, я - президент, але я ще й батько. Ми з Джилл любимо нашого сина і дуже пишаємося тим, яким він став сьогодні", - сказав Байден.

Він заявив, що прийме будь-який результат цієї справи і продовжуватиме поважати судовий процес, поки його син Гантер розглядає можливість апеляції.

"Багато сімей, чиї близькі боролися з наркоманією, розуміють, що таке гордість, коли бачиш, як кохана людина виходить на інший бік і стає такою сильною і стійкою в процесі одужання", - сказав президент США.

Він наголосив, що він і його дружина Джилл завжди підтримуватимуть Гантера та інших членів сім'ї своєю любов'ю і підтримкою.

Cинові Байдена загрожує максимум до 25 років позбавлення волі та штраф у розмірі 750 тисяч доларів.

Читайте також: США зняли заборону на постачання зброї бригаді "Азов"
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Зміна світового порядку: як Сі Цзіньпін переграв Трампа на саміті в Пекіні
Економічний глухий кут РФ: чому Путін знову летить до Китаю і повернеться ні з чим
Як київський X-Park виживає під час війни: обрубані крила авіації, прильоти та реабілітація ветеранів на пузі
Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
Все видео

Лента новостей

Велика Британія дозволила імпорт палива, виробленого з російської нафти
🕑 13 годин 11 хвилин тому
Російським та білоруським гімнастам знову дозволили виступати під прапорами та гімнами своїх країн
🕑 вчора
Іран погрожує знищити світовий інтернет
🕑 вчора
У білорусів тренування із росіянами з ядерної зброї, підозрюють приховане переміщення солдат до кордонів України
🕑 вчора
Титанік 2.0: у Межигір’ї затонув корабель-ресторан Януковича, який символізував розкіш резиденції (відео)
🕑 вчора
Помер раптово нардеп Степан Кубів, який під час Революції Гідності був комендантом Будинку Профспілок у Києві
🕑 вчора
Проміняли любов на гроші та зросійщення: Потап і Настя оголосили про повернення гурту після 9-річної паузи (відео)
🕑 вчора
Росія атакувала три цивільні судна, які прямували до портів Великої Одеси: одне з них - китайське (фото)
🕑 вчора
Масована атака на Дніпро: мінус багатоповерхівки, дитсадки, гімназія, мечеть, лікарня, де пацієнти на ШВЛ (відео)
🕑 вчора
Було 200 платежів, навіть по 1 копійці: Єрмак вийшов з СІЗО, з’явились відео та імена, від кого "пожертви"
🕑 позавчора
Росія атакувала Одесу великої кількістю ударних дронів: зруйновані понад 20 будинків, поранення у людей не легкі (відео)
🕑 позавчора
Оформлення в будинок престарілих у Львові: перелік документів
🕑 позавчора
У КНДР обурилися санкціями через депортацію українських дітей Росією
🕑 позавчора
"Усе небо чорне. Вибухи тривають і тривають": на Росію продовжують летіти рої українських дронів (відео)
🕑 позавчора
"Журі – на мило": українці різко відреагували на результати "Євробачення-2026"
🕑 позавчора
Все новости