Росіяни вдарили по колонії на Запоріжжі: 16 загиблих, 35 поранених
29.07.2025 09:23 (Оновлено 29.07.2025 в 09:23)
Росіяни атакували один з пенітенціарних закладів Запорізької області, внаслідок чого вже відомо про 16 загиблих, більше трьох десятків осіб поранені. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров.
"Вночі ворог 8 разів обстріляв Запорізький район, попередньо, ФАБами. Поцілив і по виправній колонії. 16 людей загинули, 35 дістали поранень", - повідомив очільник ОВА.
Він додав, що постраждалим надається уся необхідна медична допомога.
"Зруйновані приміщення установи. Пошкоджені приватні будинки поруч", - деталізував Федоров.
"Це черговий воєнний злочин росіян, які не зупиняться, якщо їх не зупинити", - прокоментував керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
"Режим Путіна, який вустами окремих персонажів також погрожує США, має зазнати економічних та воєнних ударів, які позбавлять його можливостей воювати. Загроза війни в Європі проти країн НАТО цілком реальна, поки Путін нарощує ВПК і здатен підключати до війни КНДР", - написав Єрмак.
Читайте також: "Росія вже на порозі": в Reuters пояснили ситуацію в Покровську


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ




