xcounter
Calendar Icon

Флейтист Юрій Шутко відкрив органний фестиваль у Луцьку програмою «La Méditation»

25 липня соліст Національної філармонії України, флейтист Юрій Шутко взяв участь у концерті-відкритті VIII Волинського міжнародного фестивалю органної музики «Luchesk Organum». Захід відбувся у кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла у Луцьку. Разом із солісткою Львівського будинку органної та камерної музики, органісткою Оленою Мацелюх, музиканти виконали програму «La Méditation», яка продемонструвала поєднання флейти та органа. Репертуар включав твори французьких композиторів різних епох, а також музику Ріхарда Вагнера та Арво Пярта.

Виступ Юрія Шутко, володаря Гран-прі Міжнародного конкурсу музикантів-виконавців імені П'єра Лантьє в Парижі, став особливою подією концерту. Музикант є іноземним членом Французької асоціації флейтистів «La Traversière» та єдиним в Україні, хто грає на золотій флейті японської фірми «Sankyo». У його сольному виконанні прозвучали віртуозні твори Марена Маре, Клода Дебюссі, Жака Ібера та Жака Оттетера. Зокрема, вперше у Луцьку пролунала п'єса «Відлуння».

Значення концерту для фестивалю

Джерело: Facebook

Концерт з участю Юрія Шутко та Олени Мацелюх став яскравим відкриттям фестивалю «Luchesk Organum». Захід надав слухачам можливість насолодитися вишуканою європейською музикою у виконанні майстрів. Виступ підкреслив високий рівень виконавської майстерності Юрія Шутко, відомої як в Україні, так і за її межами.

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини