IPHONE SE - кращий 4-дюймовий смартфон 2016 року

Американська корпорація Apple на презентації 21 березня 2016 року офіційно представила незвичайну новинку - iPhone SE, який має зовнішність всесвітньо відомих «п'ятірок» та найпотужнішу начинку останнього, дев'ятого покоління (iOS9). До цього всі свої дев’ять моделей пристроїв компанія анонсувала щорічно восени. Десятої ж новинкою, не чекаючи, компанія вирішила порадувати своїх прихильників позачергово, у розпал весни. Саме тому новинку і назвали Special Edition (SE) – спеціальна версія, вказуючи на те, що екстрений анонс.

iPhone SE розроблений для тих користувачів, яким не потрібен великий c 4.7-дюймовий iPhone 6S і, тим більше, 5,5"- iPhone 6S Plus. За оцінками самих Apple таких - десятки мільйонів по всьому світу: тільки за минулий рік було реалізовано близько 30 млн. 4-х-дюймових iPhone 5s. Цінник ж на смартфон стартують з $399 за модель с 16 ГБ пам’яті і це в Америці. Ознайомитися ж з актуальними цінами на APPLE IPHONE SE 16GB в Україні можна на сторінці http://price.ua/apple/apple_iphone_se_16gb/catc52m1218127.html

Добре знайомий, класичний дизайн

iPhone SE виглядає так само, як iPhone 5s, представлений у 2013 році, ті ж параметри та матеріали, єдина помітна різниця: зрізи на гранях корпусу мають теж матове покриття. Крім того, до трьох добре знайомих забарвлень інженери додали ще й «рожеве золото».

Розміри смартфона також аналогічні попереднім моделям і складають 123,8х58,6х7,6мм, а маса - 113 гр. Завдяки цьому смартфон гарно лежить у руці, а великий палець легко дотягується до верхньої частини екрану. Саме тому ергономічність пристрою дійсно на висоті.

Найважливіше – всередині!

Якщо зовнішніх змін практично нема, то над внутрішнім «залізом» iPhone SE попрацювали як слід. Смартфон оснащений топовим процесором А9 від iPhone 6s, працюючим на частоті 1,8 ГГц, сопроцесором M9 та 2 Гб оперативної пам'яті , що дозволяє спритній iOS 9.3 працювати на ньому надзвичайно швидко. Вистроєної пам’яті може бути 16 чи 64 Гб.

Таким чином, новинка вдвічі потужніша від добре знайомого 5s, а якщо взяти до уваги графічну підсистему, то зараз між ними триразова різниця на користь iPhone SE.

Ємність акумулятора збільшили, а завдяки більш сучасним технологіям iPhone SE працює набагато довше, ніж iPhone 5s.

Камера

Основна камера iSight - 12-мегапіксельна, також вона володіє підтримкою 4К - відео, двокольоровим спалахом і функцією «Live Photos», яка дозволяє знімати короткі 3-х-секундні ролики. Також смартфон отримав нову систему фокусування Focus Pixels, яка допомагає швидко захоплювати об'єкти в кадрі. Фронтальна HD-камера зі спалахом Retina Flash дозволяє не тільки з комфортом спілкуватися, використовуючи відеозв’язок, але й робити якісні автопортрети. Таким чином, iPhone SE - найпродуктивніший 4-х-дюймовий смартфон, доступний сьогодні у продажу. І хоча він не вирізняється унікальним дизайном, проте його функціональність знаходиться на рівні iPhone 6s. У підсумку виходить дійсно приваблива пропозиція для тих, хто хоче iPhone з екраном 4 дюйми. Можна, звичайно, зауважити, що iPhone SE не несе собою нічого нового, але це не зовсім так. Напевне, в Apple просто заощадили на розробці нового корпусу та дизайну, що дозволяє покупцям також заощадити, адже цінник iPhone SE значно менший, ніж iPhone 6s.

Популярные видео на YouTUBE

Материалы по теме

Самые важные новости

Чтобы не пропустить главные новости недели, подпишись на пятничную рассылку.