xcounter
Calendar Icon

Як захистити побутову техніку від збоїв електрики

Наразі кияни дуже часто зіштовхуються зі стрибками напруги. Хоч більшість перепадів є незначними та невидимими для людського ока, для техніки вони не залишаються непоміченими. Будь-яка несправність, через яку напруга в мережі стає вищою за 250 вольт, знижує термін служби підключених пристроїв або дестабілізує їхню роботу.

Якщо ж перепади напруги регулярні, то цілком вірогідно, що прилади вийдуть з ладу, і тоді єдиний вихід — ремонт побутової техніки. Тут вам на допомогу прийде Перша Київська Сервісна Служба, яка здійснює першокласний ремонт у Києві та Київській області.

ремонт у Києві та Київській області

Інструменти для захисту побутових приладів

Жоден прилад не здатен гарантувати 100% захист для побутової мережі. Та все ж є інструменти, здатні мінімізувати негативний вплив перепадів напруги. Зокрема:

  1. Стабілізатор напруги. Якщо показники напруги виходять за допустимі межі, стабілізатор нормалізує напругу до стандартних 220 вольтів. Якщо ж напруга критична, стабілізатор повністю відключає електрику. Після відновлення він знову вмикає подачу напруги. Стабілізатор можна встановити на одну розетку для одного приладу, на окремий пункт роздачі електрики чи одразу на всю мережу.
  2. Розумна розетка. Її головна мета — не захист техніки від перепадів напруги. Проте з її допомогою можна вмикати/вимикати прилади, підключені до розетки, з будь-якого куточка світу. Звісно, це не розв’язує проблему з напругою, але значно знижує ризик пошкодження побутової техніки.
  3. Джерела безперебійного живлення. Вони поєднують в собі функції мережевого фільтра та стабілізатора, а також дозволяють техніці працювати ще якийсь час після відключення електроживлення. Безперебійники бувають трьох типів: резервні, інтерактивні та з подвійним перетворенням.
  4. Реле напруги. Цей пристрій здійснює розмикання електричних кіл під час перепадів електричного струму. Після відключення живлення реле через невеликі часові проміжки перевіряє стан напруги та за умови стабілізації відновлює подачу струму.

Якщо ж нічого не допомогло, і техніка таки постраждала, радимо викликати майстра з сервісного центру. Майстри Першої Київської Сервісної Служби швидко та якісно полагодять будь-які прилади в найкоротші терміни.

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини