Авторитаризм? Не треба його боятися
Конституційного Суду в Україні не існує. Банда в мантіях, що сидить у будівлі КС, ще раз підтвердила: вона готова нищити Конституцію, аби лише догодити черговому гаранту й надалі залишатися на посадах з високими зарплатами/пенсіями.
За наш з Вами кошт, до речі.
Якби в Україні був Президент, не рєшала-олігарх, а саме Президент, як він мав би діяти? Негайно розігнати такий КС, з позбавленням суддів усіх звань, ступенів, орденів, зарплат і пенсій.
Якби в Україні був парламент, не бізнес-збіговисько, а саме парламент, як він мав би діяти? Негайно проголосувати за вилучення статті про фінансування такого КС із Закону про бюджет і тим самим заблокувати його антиконституційні дії.
Якби в Україні був Уряд, не на службі олігархів, а справжній Уряд, як він мав би діяти? Не чекаючи голосування Ради, негайно власним рішенням припинити фінансування такого КС через казначейство, позбавити КС будівель, транспорту і всього майна.
Радикально, скажете? Авторитарно? Неконституційно? А я переконаний: саме так з бандитами в мантіях діяти і треба, жорстко і рішуче! Інакше цей антиконституційний/антинародний шабаш не зупинити.


15% прогресу та "скандал з Генпрокурором": Чи зірве Україна шлях до ЄС?
Крах польської підтримки: Як Україна з «жертви» стала «конкурентом» і чому Польщу охопила українофобія
Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю














