xcounter
Calendar Icon

Уряд сам себе переграв у популізмі

28.09.2017 12:55
Андрей Новак, «Facebook»

Глава уряду вже може подавати у відставку.

Пенсійна реформа не змінює саму систему з однорівневої солідарної на трирівневу, а просто умови виходу і нарахування пенсій. Загалом, на рівень життя пенсіонерів ця реформа особливо не вплине.

Реформа тільки зробить складнішим процес виходу на пенсію через те, що поступово збільшується мінімальний пенсійний стаж. Дуже багато українців, які у вимушених обставинах часто працювали не офіційно або за кордоном, тепер можуть опинитися за бортом пенсійної системи. Є ризик, що після досягнення пенсійного віку, вони не зможуть отримати пенсії.

Цією псевдореформою уряд сам себе переграв у популізмі. А тепер на вимогу наших донорів – Світового банку і МВФ, які хочуть бачити, куди йдуть їхні кредити, – Кабміну доведеться заново переробляти основні параметри Пенсійної реформи.

Прем’єр Володимир Гройсман зробив популістський анонс, заявивши, що якщо Пенсійну реформу не ухвалять до 1 жовтня, то він піде у відставку. На сьогодні ситуація така, що реформа не ухвалена, а наступний сесійний тиждень буде після 1 жовтня. Тому глава уряду вже може подавати у відставку.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини