Calendar Icon

Тільки 38 калорій: чому помело варто включити в зимовий раціон

11.12.2019 15:49 (Обновлено 11.12.2019 в 15:49)
Светлана Фус, «Facebook»

​В наших магазинах зараз багато видів цитрусових - це апельсини, мандарини, лимони, грейпфрути, лайм, помело. Деякі з них, наприклад помело, відносно недавно з’явилося і ми ще не звикли до його смаку.

Що ми знаємо про нього? Чому помело варто включити в свій зимовий раціон?

Це найбільший з цитрусових фрукт, воно солодше і менш кисле ніж грейпфрут. М'якоть помело більш суха, ніж у інших цитрусових.

Може бути 25 см в діаметрі і важити до 2 кг. Шкірка може досягати навіть 5 см завтовшки.

Фрукт помело продають запакованим в плівку, яка обтягнута сіткою . Це захищає, створює бар'єр від різної цвілі, не дає можливості поширитися їй на інші фрукти, а сітка служить ручкою для перенесення.

Коли вибираєте конкретний фрукт, варто керуватися його вагою, тому що чим важче помело, як правило, воно більш стигле. Після покупки краще залишити його на кілька днів при кімнатній температурі, щоб набуло аромату і стало солодшим.

Скільки калорій містить помело?

В 100 г цього смачного фрукта знаходиться 88% води, і тільки 38 ккалорій. Тому може бути смачним і здоровим замінником солодощів.

Крім того, це багате джерело харчової клітковини, яка ефективно прискорює процеси травлення. Досить з'їсти всього пару шматочків плода, щоб з'явилося відчуття ситості.

Традиційно памело їдять сирим і свіжим - тоді добре відчуваєте смак і аромат. Помело також гарне доповнення до фруктових і овочевих салатів.

Як і інші цитрусові помело містить вітаміни: вітамін С, вітаміни B1, B2, бета-каротин, кальцій.

Цей маловідомий фрукт є цінним джерелом біофлавоноїдів – антиоксидантів. Рекомендується людям при атеросклерозі, з ослабленим імунітетом і проблемами шкіри. Його дуже корисно вживати для профілактики грипу та інших ГРВІ, так як крім вітаміну С, він містить фруктові кислоти та ефірні масла, які є природними фітонцидами.

Дорослим рекомендується з'їдати не більше 100 г цитруса в день.

Помело - хороша пропозиція для людей, які піклуються про здорове харчування. А в Китаї помело навіть дарують один одному на щастя напередодні Нового року.

Читайте также: Сезонные антиоксиданты: какие фрукты стоит включить в рацион
Темы публикации:
Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9833,76 грн./литр
А-95+30,34 грн./литр
А-9528,89 грн./литр
А-9227,96 грн./литр
ДТ28,3 грн./литр
LPG15,85 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости