xcounter
Calendar Icon

Будемо вільно торгувати з Туреччиною, тому купимо бойові безпілотники ...

02.12.2020 09:27 (Обновлено 02.12.2020 в 09:47)

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю агентству «Анадолу» міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що відносини України і Туреччини зараз «на висоті»

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, віце-прем'єр-міністр Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій та інші представники уряду побували в Туреччині з робочим візитом і зустрічалися з міністром промисловості і технологій Туреччини Мустафою Варанков.

Прем'єр-міністр України підкреслив, що Україна і Туреччина мають великий потенціал в сфері торгового співробітництва:

«Упевнений, що з підписанням Угоди про вільну торгівлю між нашими країнами, ми подвоїмо цей потенціал з 5 млрд доларів щорічного обороту сьогодні в 10 млрд доларів, які можна досягти разом. Україна хоче рости разом з Туреччиною »

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю агентству «Анадолу» міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що відносини України і Туреччини зараз «на висоті»

Тим часом, мабуть, як підтвердження угоди про вільну торгівлю з Туреччиною, головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Україна має намір закупити п'ять ударних БПЛА у Туреччині:

«Вже прийнято рішення і заплановано, що в наступному році для потреб Збройних сил України ми закупимо 5 нових Bayraktar. У них дещо інші тактико-технічні характеристики, зокрема висота і дальність застосування »- повідомив Хомчак.

П'ять турецьких ударних БПЛА для ЗСУ, це все одно що «крапля в морі. У конфлікті за Карабах, Азербайджанські військові використовували кілька десятків таких БПЛА в комплексі з курсують боєприпасами і системою розвідувальних літаків, з охопленням великих територій. Так що кілька куплених безпілотників не змінять загального фону брак сучасного озброєння в Збройних силах країни.

Витрачати гроші, яких немає, звичайно легко. Особливо на збройові справи, і це коли є великі шанси «покласти зуби на полицю» після відмови про виділення грошей Україні з боку МВФ.

Темы публикации:
Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости