xcounter
Calendar Icon

Страх, патріотизм чи нова реальність: чому українок змушують стати на військовий облік?

23.12.2021 12:44 (Оновлено 23.12.2021 в 12:44)

17 грудня вступив у дію наказ Міністра оборони України (Тарана), яким жінок віком до 60ти років зобов'язують стати на військовий облік.

Йдеться про мільйони наших жінок понад 100 спеціальностей. Від будівельників до ІТшників, від бухгалтерів до музейних працівників, від рестораторів до вчителів, від фотографів і телеоператорів до суддів і журналістів... На облік ставитимуть як керівників закладів, так і рядових працівників, включно з секретарками і друкарками, продавцями і поштарками. Почитайте перелік професій за лінком, щоб у тому пересвідчитися.

Якщо жінка-працівниця не стане на облік, то сплачуватиме штраф 850-1700грн, а її керівник на роботі 5100-8500грн. Наказ МО вже зареєстрований у Мін'юсті і, відповідно, є чинним, обов'язковим до виконання. Мобілізація на протидію ворогові потрібна, в тому немає сумніву. Але - розуміючи масштаби цієї роботи, можу сказати: на виконання наказу потрібно років півтора-два мінімум, і це в мирних умовах, і коли військомати в кожному районі. А зараз - у стані війни, на фоні децентралізації (із згортанням мережі держадміністрацій і військоматів), на фоні депрофесіоналізації владних органів та ще й пандемії (коли поліклініки й лікарі, які мали би перевіряти взятих на облік, й без того перевантажені боротьбою з ковідом) - це завдання є практично непідйомним. Чи розуміли це автори-розробники наказу (Міноборони, МВС, СБУ, СЗР) і Мін'юст, який його завізував? Чи всі фактори і наслідки вони врахували? Не певен. Питання до Вас:

З якою метою зараз видано наказ МО щодо взяття на військовий облік мільйонів жінок, на Вашу думку? (можна вказати кілька варіантів відповіді):

1. Збільшити мобілізаційні резерви армії.

2. Розгорнути активну територіальну оборону.

3. Зміцнити військово-патріотичні настрої у суспільстві.

4. Додатково наповнити бюджет за рахунок штрафів.

5. Дати лікарям і працівникам військоматів додатковий "заробіток".

6. Мобілізацією жінок посилити страхи в родинах і підготувати суспільство до сприйняття поступок влади Путіну.

7. Інше

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини