В Борисполе разоблачили украинку, которая пыталась незаконно провезти 1,4 млн гривен

25.09.2020 в 16:20 | Инна Сабатин, джерело: «Facenews»

В пункте пропуска Борисполь у женщины изъяли валюты на 1,4 млн грн, передает FaceNews.ua.

“52 199 евро пыталась ввезти в Украину без декларирования наша соотечественница, которая прилетела рейсом из Испании, где постоянно работает”, — сказано сообщении пресс-службы Киевской таможни Гостаможслужбы.

Отмечается, что для прохождения таможенного контроля женщина выбрала упрощенную систему “зеленый коридор”, предусматривающий наличие у граждан наличных в сумме, не превышающей эквивалент в 10 тысяч евро.

Читайте также: На границе с Румынией обнаружили схрон и внедорожник с сигаретами на около 1,5 млн гривен

На момент прохождения таможенного контроля таможенной декларации пассажирка не предоставила, для получения справочной информации и разъяснения таможенных правил инспектора таможни не обращалась.

Так, Киевские таможенники поинтересовались о наличии у гражданки наличности, на что женщина ответила, что имеет примерно 50 тысяч евро. При пересчете валюты оказалось, что в женской сумочке авиапасажиркы без признаков сокрытия находилось 52 199 евро.

Таким образом женщина нарушила порядок прохождения таможенного контроля “зеленый коридор”.

“С выявленной суммы, пассажирке было пропущено 9999 евро. По протоколу о нарушении таможенных правил Киевской таможней Гостаможслужбы изъяты до решения суда 42 200 евро”, — добавляется в сообщении.
Читайте также: Руководителя налоговой, его сына и двух сообщников задержали за вымогательство "долга" в 40 тыс. долларов
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Сльози мародерів та обвал ринку нерухомості: як війна добиває економіку РФ і Криму
Третій удар «Орешником» по Україні: плацебо Кремля та підготовка ЗСУ до перелому у війні
Логістичний ад для окупантів: Україна перейшла до масштабного знищення нафтової інфраструктури РФ від Криму до Москви
На перетині галузей: чому Defense Tech в Україні перетворюється на глобальну індустрію подвійних технологій
Тріщини у моноліті: у РФ зафіксували рекордний сплеск недовольства, а регіони відкрито зловтішаються з обстрілів Москви
Зміна світового порядку: як Сі Цзіньпін переграв Трампа на саміті в Пекіні
Економічний глухий кут РФ: чому Путін знову летить до Китаю і повернеться ні з чим
Як київський X-Park виживає під час війни: обрубані крила авіації, прильоти та реабілітація ветеранів на пузі
Все видео

Лента новостей

Чому сучасний фондовий ринок більше не працює за підручниками: аналіз нових правил від HUGS.FUND
🕑 1 годину 22 хвилини тому
Операція «Труба»: як російське командування чотири доби гнало своїх солдатів підземеллям на вірну смерть
🕑 1 годину 55 хвилин тому
Смертельний тунель та віртуальні перемоги: як ЗСУ ламають нестандартні тактики окупантів на фронті
🕑 1 годину 56 хвилин тому
Землю під «Велохабом» на Муромці повернули Києву: до чого тут пособник РФ?
🕑 17 годин 41 хвилину тому
Клавіатура ноутбука: коли чистити, ремонтувати і коли просто замінити?
🕑 17 годин 58 хвилин тому
"У нас буде вкрай жорстка виборча кампанія": Подоляк зробив чесну, але загрозливу заяву
🕑 позавчора
Встановлюють колючий дріт, "зуби дракона" та "плутанки": Одесу готують до кільцевої оборони (відео)
🕑 позавчора
Путін планує оголосити мобілізацію: у військкоматах почали масово видавати "мобілізаційні розпорядження"
🕑 позавчора
Мертві душі, за яких капала зарплатня: ТЦК на Закарпатті фіктивно мобілізували 276 померлих та ув’язнених
🕑 позавчора
Алкоголізм чи відчай? Речник МЗС висміяв погрози РФ атакувати Київ і провів іронічне опитування
🕑 позавчора
У Києві затримали 18-річного хлопця, який за вказівками ФСБ коригував удари по Києву 24 травня: фото переписки
🕑 позавчора
Перемир'я все? США вдарили по мінним катерам та ракетним установкам на півдні Ірану
🕑 позавчора
У Києві зросла кількість жертв російської атаки 24 травня
🕑 позавчора
Масована атака по Україні буде протягом найближчих 3 діб: є попередження від західних партнерів
🕑 3 дні тому
"Гаряча фаза" війни закінчиться до зими? Нардеп розкрила подробиці зустрічі "слуг" із Зеленським
🕑 3 дні тому
Все новости