xcounter
Calendar Icon

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу-2022: українки запалюють в Мюнхені (ВІДЕО)

22.08.2022 00:33 (Оновлено 22.08.2022 в 00:33)

Українські пляжниці Інна та Ірина Махно дісталися 1/8 фіналу континентальної першості, де продемонстрували потужний виступ. До вашої уваги хайлайтинаших волейболісток.

Українські пляжниці Інна та Ірина Махно

На старті європейскої першості сестри Махно поступилися команді з Швейцарії, протеу вирішальному поєдинку за вихід з групи здолали представниць Нідерландів і таким чином посіли третє місце у групі В, вийшовши до плей-оф.

У першому раунді матчів на виліт пляжниці зустрічалися з волейболістками зі Словаччини - звитяга 2-0.

Нажаль, в1\8 фіналу українки поступилися дуету з Нідерландів - Стам / Шун. Наші дівчата продемонстрували здатність конкурувати з найкращими командами Європи і це дає надію та гарні перспективи нашим пляжницям на майбутніх міжнародних форумах.

Загалом Україну цього року представляли три жіночі команди: Інна та Ірина Махно, Діана Луніна \ Валентина Давідова, Євгенія Баєва \ Тетяна Лазаренко. Інші пари, на жаль, не подолали груповий раунд та завершили турнір на 25 місці.