xcounter
Calendar Icon

"Вагнерівці" підуть проти Москви: найманці вже почали переходити на бік росіян, які воюють за Україну

Після смерті ватажка ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина і його двох заступників, найманці вперше пред'явили претензії кремлівському диктатору Володимиру Путіну. Ошукані бойовики можуть серйозно похитнути його режим. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив заступник командира Легіону "Свобода Росії" з військово-цивільного співробітництва на позивний "Цезар".

"Не треба скидати з рахунків "вагнерів", які виступили із заявою, які вирішили, що їх обдурили, зрадили. І, зауважте, якщо раніше у них не було претензій до Путіна, а були претензії тільки до Шойгу та Герасимова, тепер вони сказали, що головний винуватець - кремлівський карлик", - зазначив він.

За його словами, незалежно від формату, в якому виступатимуть "вагнерівці" проти Москви, це внесе дуже велику смуту і прискорить перемогу України:

"Чи буде це похід "Марш справедливості" 2:0, чи буде це спроба захопити якийсь регіон і нав'язати там свою систему управління, чи буде це повернення "вагнерів" у Росію і створення маленьких та великих банд - все це дестабілізуватиме обстановку, все це вимагатиме величезних ресурсів від Кремля для придушення, і це знову-таки піде нам на користь".

Боєць не виключає, що до деяких "вагнерівців" почне доходити, хто їхній реальний ворог, і у Легіоні "Свобода Росії" готові з ними домовлятися:

"Можливо, до їхньої свідомості дійде, що треба приєднаються до нас, що треба кров'ю змити ту ганьбу, якою вони себе покрили, що треба спробувати поборотися за світле майбутнє і відвоювати собі у ньому місце. Отже, всього цього я не виключаю... Так, ці люди воювали проти України, вони вбивали українців, але якщо в якийсь момент до них дійде, що вони можуть прискорити припинення цієї війни, що вони можуть покарати винуватців, то ми надамо їм таку можливість. Ми не закриваємо двері. Ми завжди закликали російську опозицію, зверталися до російських силовиків: давайте швидше припинимо кровопролиття і знищимо зло".

Також "Цезар" вірить у потенціал для зміни настроїв серед російських військових і що рано чи пізно вони прозріють і приєднаються до їхніх лав.

Нагадаємо, раніше ексдепутат Держдуми РФ, опозиціонер Ілля Пономарьов заявив, що найманці ПВК "Вагнера" почали переходити на бік росіян, які воюють за Україну.

"Якщо вони вступлять в Легіон "Свобода Росії"... Цей процес почався. Думаю, скоро буде про це вже відомо", - сказав він.

Ще учора Російський добровольчий корпус звернувся до "вагнерівців", які "не чинили воєнних злочинів", перейти на бік України, а потім знову вирушити на Москву — але не зупинятися за 200 кілометрів від МКАДу.

На думку Пономарьова, після ліквідації Пригожина зросте рівень ненависті до військового керівництва РФ серед прихильників вторгнення в Україну.

Сьогодні телеграм-каналами активно поширюється відео з Самарської області РФ. Там знесли кладовище, на якому хоронили загиблих зеків, аби побудувати дорогу. Трупи "вагнерівців" просто закатали в асфальт.

Читайте також: Дружина і троє дітей: журналісти дізнались цікаві подробиці про сім'ю Пригожина
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини