xcounter
Calendar Icon

Гол Анатолію Трубіну з Бенфіки претендує на найкрасивіший в Лізі Європи (відео)

УЄФА визначила претендентів на найкрасивіший гол у перших чвертьфіналах Ліги Європи.

Серед найкращих опинився гол у виконанні П'єра-Емеріка Обамеянги у ворота українця Анатолія Трубіна з Бенфіки.

Конкурентами габонцю будуть півзахисник Бенфіки Анхель Ді Марія, який забив Марселю, Джанлука Скамакка з Аталанти і його гол Ліверпулю, Йонас Хофманн з Баєра, який відзначився у ворота Вест Гема.

У другому за престижністю футбольному клубному європейському турнірі - Лізі Європи, відбулись перші чвертьфінальні матчі.

Бенфіка, за яку виступає Анатолій Трубін, вдома мінімально перемогла Марсель. Господарі вели 2:0, утім гол Обамеянга залишив питання переможця чвертьфіналу відкритим. 2:1 - на користь португальського клубу.