Ім'я доньки, прапор і християнський символ: що було зображено на шортах, у яких Усик став абсолютом
Олександр Усик переміг Тайсона Ф'юрі і став абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі.
Як завжди з поєдинками Олександра, особливої уваги заслуговують шорти, в яких він боксував. Пояс був оформлений у кольорах прапору України. За традицією, позаду було написано ім'я дитини боксера – цього разу Марії, яка народилася у січні цього року.
Спереду була зображена хризма – монограма, яка складається з перших літер грецького слова «Христос» – «Помазанник». По краях монограми розміщені грецькі літери «а» та «ω» – альфа та омега.
Також з різних сторін були зображені логотипи спонсорів – застосунок для боксерів Ready to Fight (Усик один із засновників), електромережі Dtek та благодійного фонду Геннадія Буткевича BGV CHARITY FUND.


Дивіться також: Ф'юрі зірвав дуель поглядів з Усиком (відео)


«Я була впевнена, що з ним нічого не станеться»: трагічне прощання з засновником «Плацдарму» Олексієм Юковим у Києві
Ветеран Олексій Притула: про мову, Одесу, ТЦК та війну за свободу, а не за Зеленського
Зима 2026-2027: Три сценарії енергетичної кризи та готовність України
Україна атакує склади Wildberries: чому російський маркетплейс став ціллю та які наслідки для економіки РФ
Посол України в Польщі про образливі інциденти, майбутні виклики та історичні непорозуміння
Українцям за кордоном: нові правила військового обліку та консульських послуг
Люксові автівки за копійки: українські посадовці знову намагаються ввести в оману державу та громадян
Як Уолл-стріт навчили грати за правилами: Історія створення SEC










