"Навички цієї гри можуть допомогти і в житті": Буданов зізнався, що є давнім поціновувачем Ґо
06.04.2025 17:05 (Оновлено 18.03.2026 в 17:48)
Кирило Буданов привітав учасників турніру з Ґо, мета якого - збір на оптоволоконні дрони для бійців Сил безпеки і оборони. При цьому начальник Головного управління розвідки наголосив на важливості розвитку стратегічного мислення у сучасному світі.
"Тактика потрібна для того, аби виграти битву. Стратегія - аби перемогти у війні. У сучасному динамічному світі розвивати навички стратегічного мислення - надзвичайно важливо. Днями мав нагоду привітати організаторів та учасників благодійного турніру зі стратегічної гри в Ґо "Ханамі-2025", який відбувся в Києві. Мета змагань - збір на оптоволоконні дрони для бійців Сил безпеки і оборони України. Ця зброя зараз дуже ефективна і потрібна на полі бою, тож дякую кожному й кожній, хто продовжує допомагати нашим воїнам", - заявив Буданов.
Він нагадав, що Ґо виникла в Китаї тисячі років тому, і здавна її називають "грою полководців".
"Це справжня битва інтелекту, де потрібно продумувати власні ходи на багато кроків вперед, передбачати дії противника у відповідь та знаходити оптимальні рішення в найскладніших ситуаціях, що виникають під час поєдинку. Добре, що в Україні є інтерес до такої вправи для мозку серед молоді. Як давній поціновувач Ґо, стверджую - навички цієї гри можуть допомогти і в житті. Добре, що наші громадяни не припиняють підтримку нашої армії. Боротьба з російськими загарбниками та воєнними злочинцями потребує участі кожного з нас", - констатував начальник ГУР.



«Я була впевнена, що з ним нічого не станеться»: трагічне прощання з засновником «Плацдарму» Олексієм Юковим у Києві
Ветеран Олексій Притула: про мову, Одесу, ТЦК та війну за свободу, а не за Зеленського
Зима 2026-2027: Три сценарії енергетичної кризи та готовність України
Україна атакує склади Wildberries: чому російський маркетплейс став ціллю та які наслідки для економіки РФ
Посол України в Польщі про образливі інциденти, майбутні виклики та історичні непорозуміння
Українцям за кордоном: нові правила військового обліку та консульських послуг
Люксові автівки за копійки: українські посадовці знову намагаються ввести в оману державу та громадян
Як Уолл-стріт навчили грати за правилами: Історія створення SEC










