Крим без бензину: місцеві пересіли на коней, туристи опинились в заручниках, а ППО не працює (відео)
У окупованому Криму через відсутність бензину все більше місцевих на півострові пересідають на екологічний транспорт - на коней, ППО не має змоги виходити на бойові завдання, а туристи-окупанти з Росії не можуть повернутися додому.

Учора стало відомо, що у Севастополі повністю припинили продаж бензину та дизеля населенню. Паливо тепер доступне лише для оперативних служб. Губернатор Севастополя Міхаіл Развожаєв закликав місцеве населення навіть не стояти у чергах і пригрозив евакуацією авто, що залишають в чергах до АЗС.
За останніми повідомленнями гауляйтера, тимчасово обмежено відпуск палива за раніше придбаними талонами до 20 літрів в одні руки (дані станом на 16:30 за київським часом). Нібито не встигли вночі доїхати бензовози.
Як повідомив призначений РФ глава Криму Аксьонов, починаючи з сьогоднішнього дня на кілька днів буде повністю обмежений продаж бензину за готівку. Талонів у вільному продажу немає і найближчим часом не буде. За раніше придбаними талонами паливо реалізовуватиметься по 20 літрів в одні руки.
"Не хачю уєзжать із Крима": версія 2:0, але навпаки
Російські туристи скаржаться, що не можуть виїхати з Криму через колапс із паливом. Вимагають видати їм без черги спеціальний бензин. Вимоги - як горохом об стіну.

Ефект ударів по логістиці РФ: ППО в Криму голодує, а місцеві пересуваються верхи
Приємним наслідком паливної кризи в Криму стала неможливість ворожих мобільних вогневих груп виконувати бойові завдання.

Читайте також: Дрони атакували військові аеродроми у Криму, корабель "Світляк", "Панцир", локомотиви, є 200-ті (відео)


Бійці 24-ї ОМБр: Один день з життя бойового медика під час евакуації поранених
Штучний інтелект у кіно: між безмежними можливостями та океаном "сміття"
Українські дрони завдають нищівних ударів: знищення російської техніки, логістики та систем ППО
Війна в Україні: Позиційний тупик, повітряна ескалація та майбутнє конфлікту
Україна перетворює Азовське море на зону вогневого контролю: дрони нищать російську логістику
Кремль пожирає власних олігархів: силова реприватизація як останній шанс врятувати бюджет
Банкова переконана у вирішенні ситуації з мітингами: аналіз політичної гри навколо Федорова
Безпекова загроза на Західному березі: Ізраїль готується до нової хвилі ударів













