В "Армії+" стартував курс "Військове лідерство" для ЗСУ
17 червня 2026 року в Україні презентовано новий навчальний курс "Військове лідерство", призначений для військовослужбовців. Курс запустили у мобільному застосунку "Армія+" Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України спільно з викладачами вищих військових навчальних закладів.
Навчальна програма складається з 26 уроків і охоплює широкий спектр тем, від базових принципів лідерства до практичних інструментів управління підрозділом. Основна мета курсу – формування лідерських компетентностей, вдосконалення навичок прийняття рішень у складних умовах, а також розвитку ефективної комунікації та взаємодії з особовим складом.
Читайте також: Україна завдала ударів по російському військово-промисловому комплексу: знищено компоненти для ракет та інфраструктуру
Ключові теми та навички курсу
Військовослужбовці, які пройдуть курс, опанують такі аспекти, як побудова довіри, особиста відповідальність, мотивація підлеглих, делегування повноважень, надання зворотного зв'язку та підтримання стійкості підрозділів. Окремий блок присвячений менторству, консультуванню та коучингу як інструментам професійного розвитку та передачі досвіду.
Курс також розглядає механізми виявлення та протидії проявам деструктивного лідерства. Це включає аналіз потенційного негативного впливу таких явищ на морально-психологічний стан особового складу та загальну ефективність діяльності підрозділів.
Методологія навчання
Матеріали навчального курсу "Військове лідерство" розроблені таким чином, щоб поєднувати теоретичні знання з практичними прикладами. Програма включає інтерв'ю з чинними військовослужбовцями та аналіз реальних ситуацій з їхньої службової діяльності. Такий підхід забезпечує ефективне засвоєння знань та їх подальше практичне застосування у повсякденній роботі військових колективів.
Читайте також: Україна обложила Крим: удари по логістиці, загроза для Керченського мосту та відкриття нового фронту


«Я була впевнена, що з ним нічого не станеться»: трагічне прощання з засновником «Плацдарму» Олексієм Юковим у Києві
Ветеран Олексій Притула: про мову, Одесу, ТЦК та війну за свободу, а не за Зеленського
Зима 2026-2027: Три сценарії енергетичної кризи та готовність України
Україна атакує склади Wildberries: чому російський маркетплейс став ціллю та які наслідки для економіки РФ
Посол України в Польщі про образливі інциденти, майбутні виклики та історичні непорозуміння
Українцям за кордоном: нові правила військового обліку та консульських послуг
Люксові автівки за копійки: українські посадовці знову намагаються ввести в оману державу та громадян
Як Уолл-стріт навчили грати за правилами: Історія створення SEC













