xcounter
Calendar Icon

"Добробут" і "Таблеточки" запускають безоплатну патронажну службу, хоспіс та центр фізичної реабілітації в Києві

20.04.2022 11:57 (Оновлено 20.04.2022 в 11:57)

Медична мережа “Добробут” за підтримки благодійного фонду “Таблеточки” від 20 квітня запускає в Києві безоплатний медичний супровід для літніх людей на дому, центр паліативної допомоги, а також центр фізичної реабілітації. Послуги надаватимуться безоплатно.

В умовах жорстокої війни росії проти України, що триває другий місяць, люди втрачають не лише своїх рідних, домівки та роботу, але й доступ до фахової медичної допомоги. Найважче без підтримки та медичного догляду почуваються найменш захищені — важкохворі, літні люди з хронічними захворюваннями, пацієнти у термінальних станах.

Благодійний фонд “Таблеточки” надав 6 млн гривень на програму медичної мережі “Добробут” із забезпечення безоплатною медичною допомогою, доглядом та медичним супроводом на дому таких пацієнтів. Завдяки цій програмі фахівці “Добробуту” зможуть подбати про 20 паліативних пацієнтів, надати послуги з фізичної реабілітації 200 пацієнтам та ще 200 пацієнтам забезпечити патронажні послуги на дому.

«Повномасштабне вторгнення російської армії назавжди змінило життя кожного українця. Як і до війни, ми продовжуємо надавати допомогу онкохворим дітям та їхнім родинам, а також розширюємо діяльність фонду. «Таблеточки» завжди приділяли особливу увагу паліативній допомозі, виділяючи її в окрему програму. У 2022 році фонд мав на меті забезпечити важкохворих та маломобільних пацієнтів Києва щоденним кваліфікованим медичним та соціальним доглядом. В умовах воєнного стану ця потреба лише загострилася. Тому у партнерстві з хоспісом та патронажною службою мережі «Добробут» ми запускаємо проєкт, який буквально принесе допомогу в оселі, де її потребують. А партнерство з реабілітаційним центром “Добробуту” дозволить покращити якість життя тих, хто постраждав від військового нападу росії», — зазначив виконавчий директор фонду «Таблеточки» В'ячеслав Биков.

Програма фізичної реабілітації передбачає виключно амбулаторну допомогу у медичному центрі “Добробут” на вул. Ідзиковських, 3. Для отримання допомоги пацієнту потрібне направлення від лікаря будь-якої медичної установи. Пріоритет надається людям із травмами, отриманими через воєнні дії.

Медичний супровід на дому передбачає всі види лікарських та медсестринських послуг патронажної служби “Добробуту”. Допомогу зможуть отримати люди віком від 60 років.

У рамках партнерського благодійного проекту виїзну медичну допомогу безоплатно також зможуть отримати діти віком до 14 років.

Паліативний догляд передбачає ушпиталення до стаціонару “Добробуту” за адресою вул. Любомира Гузара, 3 (3 поверх), та медичний догляд. Тут допомогу зможуть отримати пацієнти, які мають важке хронічне або невиліковне захворювання, що потребує симптоматичного лікування та знеболення.

Подати заявку на допомогу та дізнатися всі необхідні деталі можна через контакт-центр “Добробуту” за номером 097 495 2 888.

"В ці страшні часи, коли ворог намагається знищити українську націю та несе горе й руйнування на наші землі, допомоги потребують мільйони людей. Та, мабуть, найважче сьогодні тим, кого війна застала у важкій хворобі, фізичному стражданні та без статків. "Добробут" від перших днів війни докладає всіх зусиль, аби надати безоплатну медичну допомогу та догляд якомога більшій кількості постраждалих від воєнних дій. Завдяки підтримці благодійного фонду "Таблеточки" тепер ми зможемо подбати й про тих людей, що потребують допомоги й турботи найбільше. Віримо, що наші безоплатні програми медичного супроводу на дому, фізичної реабілітації та фахового догляду за важко- та смертельно хворими пацієнтами полегшать долі багатьох людей", — каже головний виконавчий директор медичної мережі "Добробут" Вадим Шекман.

Довідка:

“Таблеточки” — благодійний фонд, який з 2011 року допомагає онкохворим дітям в Україні. До війни щомісяця під опікою фонду перебували 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду 6000 сімей отримали адресну допомогу.

Під час повномасштабного вторгнення російської армії «Таблеточки» доєднались до глобальної ініціативи SAFER Ukraine з медичної евакуації онкохворих дітей у провідні клініки світу, а також розширили свою діяльність на нагальні проєкти медичної та гуманітарної допомоги.

“Добробут” – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. У портфелі компанії 20 медичних центрів в Києві та Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Ми надаємо послуги для дітей та дорослих за понад 75 медичними напрямками. Щороку фахівці “Добробуту” проводять понад 7 000 операційних втручань. У мережі працюють понад 3000 співробітників, з них – понад 400 лікарів вищої категорії.

Війна внесла корективи у роботу мережі. Завдяки співпраці з міжнародними благодійними організаціями Direct Relief International, Children of War Foundation та University of Miami Global Institute, а також завдяки роботі благодійного фонду “Фундація Добробут” клініки мережі, що продовжують свою роботу навіть під час воєнних дій, значну частину медичних послуг надають безоплатно. Від перших днів війни лікувально-діагностичний центр “Добробуту” в Києві безоплатно надає медичну допомогу захисникам України та пораненому внаслідок бойових дій населенню в режимі 24/7. Від 1 квітня безоплатними також стали планові та ургентні операції для дітей та дорослих, планові та ургентні госпіталізації, ургентна допомога в приймальному відділенні, а також лабораторна й інструментальна діагностика від моменту госпіталізації пацієнта.

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини