Calendar Icon

Гроші списалися, а квитки не прийшли: що робити?

Гроші списалися, а квитки не прийшли: що робити?
02.07.2019 14:43 (Обновлено 02.07.2019 в 14:47)
Ганна Бурлака, «ТСН»

​З подібною проблемою може зіткнутися кожен — тож краще знати наперед, що робити в такій ситуації.

Якось я купувала квитки: оплатила і... не отримала їх. Тому я вирішила скласти кілька рекомендацій з мого досвіду, як вирішити цю ситуацію.

Що варто завжди робити:

1. Купувати лише з офіційного сайту авіаліній або у перевіреного агента. Агент — той, хто перепродає квитки. Ціни бувають як нижчими (великий агент надає власні знижки), так і вищими (висока націнка).

Перевірений агент — як це? Це той, у кого ви вже купували квитки і все було добре. Ви раніше багато разів зустрічали про нього позитивні відгуки у Мережі.

2. Підняти ліміти карти банку на оплату в Інтернеті. Наприклад, ви не помітили, що сума оплати вища встановленого ліміту. Перша оплата не пройшла, ви швидко підняли ліміт, і оплатили вдруге. Тоді авіалінії можуть оцінити це як дві повторні операції та скасувати обидві. Або списати кошти двічі. Не знали?

3. Не вимикати на карті перевірку 3D Secure — додаткове запобігання списуванню коштів: поки ви не ввели код, кошти не спишуться.

Наприклад, якось я купувала квитки на сайті відомого міжнародного агента. Раніше вже користувалась його послугами, тому не сумнівалася. Але банк сказав — гроші списані, а агент — грошей немає. Що робити, якщо це сталося?

  • Зв'язатися з гарячою лінією агента і з'ясувати статус бронювання: чи відбулася оплата і чи є підтвердження від авіаліній. Тут я дізналася — гроші не дійшли. Агент зареєстрував дві оплати від мене і скасував другу, розглянув її як помилкову. В реальності перша оплата була неуспішною через перевищення ліміту на карті. А другу, правильну, агент скасував сам, бо захищав мене, як клієнта.
  • З'ясувати з банком: списалися кошти чи вони заблоковані на рахунку. Тут я дізналася, що гроші точно списалися. Банк пояснив, якщо гроші агенту не дійшли, вони повернуться, але довго — до 30 днів.
  • Взяти в агента підтвердження, що вони скасували операцію, де чітко вказані назва компанії та сума. З цим підтвердженням банк зарахує назад кошти до 3 днів, а не 30. Вуаля, і я наново купую квитки.

А у вас були такі ситуації? Що робили? Діліться своїми історіями у коментарях.

Популярные видео на YouTUBE
загрузка...
Материалы по теме
А-9833,45 грн./литр
А-95+30,37 грн./литр
А-9529,02 грн./литр
А-9227,96 грн./литр
ДТ28,18 грн./литр
LPG12,71 грн./литр
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости