Великий бізнес масово розриває співпрацю з телеканалами Медведчука
У кремлівських пропагандистів стає відчутно менше грошей від реклами.
Ну і Слава Богу.
Воля Кабель, реагуючи на запит суспільства і вимоги учасників акції, з 1 грудня припиняє співпрацю з телеканалом Медвєдчука Zik!!!
У мене ж в районі немає іншого провайдера, то відмова від Волі було б для нашої родини клопотом неприємним, хоч ми і були вже готові.
І це, доречи, вже не перший приклад успіху українських патріотів. До цього були кава «Якобс», «Альфа Банк», «Молочний Альянс», Стрепсилс, Нурофен, Гевіскон, Durex, Vanish і Cilit.
Компанії виробники масово розривають співпрацю з проросійськими телеканалами 112, ZIK і NewsOne, які належать групі Козака-Медведчука.
Кажуть, що почали розміщувати рекламу ще при минулому власникові, і зараз відмовились від подальшої ротації. Позитив, що великий бізнес і зокрема міжнародний здатен чути і реагувати на суспільну думку.
У кремлівських пропагандистів стає відчутно менше грошей від реклами, щоб забезпечувати свою діяльність. І це гарний результат на майбутнє. Адже, тепер всі знають, що співпрацювати з Медведчуківськими посіпаками – обійдеться дорого і краще не ризикувати.
Та є ще компанії, яким поки що байдуже до російськи куль, агресії РФ, смертей на Сході, бойкоту. Вони продовжують платити гроші помічникам окупантів за рекламу.
Це хімчистка Цех, яка вже не відмиється, онлайн казино Паріматч, від яких годі чекати сумління. І – увага!- туристичний комплекс Буковель (тут не далеко і до Першого)...
Спонсорують війну, не відволікаються.
Треба допомогти людям зрозуміти, що в Україні їм не місце.
Бойкот спонсорам війни
#медведчукЗамовчи


Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю
Кароль Навроцький: як польський президент перетворив національні болі на власну піар-кампанію
Негода на півдні Росії: град, зливи та прорив дамби знищують врожай












