Calendar Icon

Найкращий час продавати державне майно і землю

30.12.2019 09:55 (Обновлено 30.12.2019 в 09:55)

Російська агресія та обрання народом України президентом людини без політичного минулого – це найкращий час, щоб продавати державне майно.

По-перше. Ми маємо законне право виключити з числа претендентів на придбання держмайна резидентів країни-агресора. У відповідному законі можна внести таку заборону на час до повного повернення Донбасу і Криму та урегулювання питання відшкодування завданих Україні збитків внаслідок окупації.

Російські гроші для нас неприйнятні, бо вони є засобом не економіки, а війни і політики. За інших умов «російські інвестори» спричиняли б у нас продовольчу кризу за енергетичною, а між ними – кризу невиплати зарплат, масових скорочень та інші. А так, ці гроші сюди не зайдуть і води мутити не будуть.

Тепер про президента.

Українцям щастило випадково обрати людину, яка чомусь не хоче виробляти і продавати спирт, алкогольні напої, розводити державних коней, свиней, курок, вирощувати елітні овочі і фрукти. Не хоче через підконтрольну фракцію призначати своїх керівників державних підприємств-кормушок. Не хоче торгувати газом. Не хоче роздавати українську землю «правильним» людям за «правильні» гроші. А міг би.

Сказав би: «Війна, ціни низькі, всі маємо згуртуватися…» Зібрав би команду свинарчуків, порозставляв би їх до корит. І п’ять років збирав би 250 мільйонів зелених причин, щоб знову обратися і казати: «Війна, ціни низькі, всі маємо згуртуватися…»

Наш дивний президент хоче за 28 тисяч гривень на місяць приймати важкі та непопулярні рішення. Рішення, які переважна більшість не розуміє, значна частина не підтримує, а войовнича меншість за які навіть клює як ультрас Зозулю.

Тож поки він не став «нормальним», не перетворився на пластилін, як Віктор І, не висидів сім’ю в межигір’ї, як Віктор ІІ, не зарошенився по саме інкогніто, як Петро І, час продавати державне майно і землю.
Темы публикации:
Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,04 грн./литр
А-95+30,68 грн./литр
А-9529,25 грн./литр
А-9228,21 грн./литр
ДТ28,35 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости