Calendar Icon

Операція «Звіробій»

16.02.2020 15:50 (Обновлено 16.02.2020 в 15:50)

Кілька місяців тому дві екзальовані (балакучі, співчутливі, щирі) панночки наговорили всякої дурні в Інтернеті на статтю 346 Кримінального кодексу України.

Вже чотири місяці з десяток людей з немалими зарплатами (слідчий, начальник слідчого відділу, оперативник, начальник оперативного відділу, суддя, помічник судді, секретар судового засідання, адвокат) розгрібають цю кучу дурні тривалістю кілька хвилин.

З Державного бюджету України виплачено сотні тисяч гривень заробітної плати «учасникам процесу», ще сотні тисяч гривень виплачено на утримання державних органів, які залучені «до процесу» (опалення, освітлення, заправка принтерів, оплата охорони).

Тобто одна хвилина дурнуватого відео «щирих патріоток» обходиться державі, яку вони так люблять і захищають, як година праці ТОП-менеджерів Нафтогазу чи Укрпошти.

Чи не могли б ці панночки записати ще дві хвилини відео, в яких сказати, що не закликали і не закликають нікого до протиправних дій стосовно державних службовців? Адже саме це вони, скоріше за все, кажуть на допитах.

Тоді державна машина, яка із-за їх необачних висловів в даному випадку неефективно пожирає бюджетні кошти, розвернеться проти справжніх ворогів України, залишивши у спокої не в міру балакучих та співчутливих патріоток.

Хіба «в сім’ї вольній, новій» місце погрозам державним службовцям за їх професійну діяльність? Може ми будуємо країну, в якій такі питання вирішуються через вибори, імпічмент?

Але панночки увійшли в клінч і будуть стояти до останнього – умовного покарання, або виправдувального вироку, що теж можливо в новій Україні.

На мою думку, мільйон гривень, який ця справа до її завершення витягне з бюджету, можна було б потратити з більшою користю для України.
Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9828,87 грн./литр
А-95+25,84 грн./литр
А-9524,5 грн./литр
А-9223,43 грн./литр
ДТ23,78 грн./литр
LPG10,5 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости