Calendar Icon

Геноцид більше не має повторитися: злочин, скоєний радянскою владою

18.05.2020 11:51 (Обновлено 18.05.2020 в 11:52)

​76 років тому, 18 травня 1944 року, сталінські наймити, в одну мить, вигнали зі своїх домівок в Криму кримськотатарській народ та погнали їх шляхами смерті в Середню Азію.

За дві доби їх всіх вивезли з Криму. Комуняки здійснили геноцид проти народу який споконвік мешкав на своїй землі, а потім заселили цю землю тою наволоччю, що зараз волає, що вони корінне населення Криму. 6 років назад ми бачили повторення захоплення Криму нащадками тих комуняк з НКВСниками, та повторення гоніння проти кримських татар. Всі ці роки кримських татар переслідують в Криму за проукраїнску позицію. Це ганьба Кремля.

Сьогодні в Україні день жалоби за жертвами тої трагедії. О 12 годині по всій території України відбудеться хвилина мовчання, якою вшанують пам'ять всіх жертв кримської трагедії. Сподіваюсь, що кримські татари в анексованому Криму також приєднаються до всеукраїнської хвилини мовчання. І хочеться, щоб на Банковій приєднались до цього. А ще, щоб не дали знищити кримсько-татарський телеканал АТR.

Ми пам'ятаємо про той злочин скоєний радянскою владою. Ми бачимо новий злочин Кремля по анексії Криму. Ми знаємо, що Крим - це Україна. І віримо, що прийде час, коли всі, хто вимушений покинути Крим, внаслідок анексії його Росією, зможуть туди повернуться. Вони всі повернуться додому, в наш український Крим.

Геноцид більше не має повторитися до жодного народу! Вічна пам'ять всім жертвам кримської трагедії.

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9826,3 грн./литр
А-95+23,35 грн./литр
А-9521,91 грн./литр
А-9220,81 грн./литр
ДТ21,08 грн./литр
LPG10,22 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости