Calendar Icon

Чи зможуть нові політичні проєкти стати партіям?

08.07.2020 09:20 (Обновлено 08.07.2020 в 09:20)

Доки в експертному середовищі точиться дискусія навколо ймовірності скасування місцевих виборів або можливості проведення у близькій перспективі дострокових парламентських виборів, на політичному небосхилі з’явилися дві нові «зірки»: «Пропозиція» (або партія мерів) та «Перемога Пальчевського».

До першої увійшли понад шість мерів. Безумовно цей політичний проєкт на місцевих виборах може дати певний результат. Оскільки у своїх містах ці люди користуються авторитетом. Але чи зможе «Пропозиція» щось показати у загальнонаціональному вимірі — це питання залишається відкритим. Український виборець рідко голосує за певні профспілки посадовців – чи то мерів, чи то якихось бізнесменів. Окрім того, він розуміє, що мало бути мером, щоб давати результати, потрібно мати ще й місцеву раду і здатність знаходити рішення у Києві. Невпевнений, що ця у цьом сенсі ця політична сила зможе бути конкурентом «Слуги народу».

Тепер щодо партії «Перемога Пальчевського» поява цієї політичної сили стала певною несподіванкою, але за умови ефективного кадрового наповнення та отримання певного успіху на місцевих виборах може отримати шанс потрапити до наспаної Верховної Ради.На нинішньому етапі впізнаваність Пальчевського та його висока медіаактивність є безумовним плюсом, але найближчим часом він має показати виборцю чітку програму дій і людей з якими він буде її виконувати. У цієї політичної сили на відміну від «Пропозиції» є ще один плюс вона здатна суттєво скористатися перетоком голосів від провладної партії, якщо не зациклиться виключно на Києві, розгорне повноформатну виборчу компанію по всій державі.

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9828,76 грн./литр
А-95+25 грн./литр
А-9523,59 грн./литр
А-9222,49 грн./литр
ДТ22,74 грн./литр
LPG12,41 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости