Calendar Icon

Призначення Гусєва очільником Укроборонпрому  - правильне рішення Президента

04.12.2020 17:00 (Обновлено 04.12.2020 в 18:29)

Здається, ми вже звикли жити в атмосфері «суцільної зради». Ми завзято критикуємо помилкові або неоднозначні рішення Президента України, але якісні та ефективні - геть не помічаємо.

Нині, як на мене, саме така ситуація. Йдеться про рішення глави держави призначити Юрія Гусєва новим очільником Укроборонпрому.

Багато мої колег, переконані в тому, що це дуже вдале і своєчасне рішення Зеленського, оскільки Гусєв не лише особисто відданий йому і не помічений в приналежності до будь-яких груп впливу, але й людина, яка перебуваючи на чолі Херсонської ОДА, довела, що може бути рішучою та ефективною на шляху до досягнення конкретних державницьких результатів. Так, щоб побороти корупцію в ОДА, Гусєв змусив всю команду пройти детектор брехні та перевіряв корупційно ризикові кадри кожного місяця. Дуже сподіваюсь, що такі методи будуть застосовані Гусєвим і на новому місці роботи, оскільки ні для кого, мабуть, не є таємницею, що в Укроборонпромі питання корупції стоїть гостро.

Слід також зазначити, що новий очільник Укроборонпрому знаходиться в «зоні довіри» Заходу, тому Зеленський своїм призначенням дав позитивний сигнал закордонним партнерам (передусім, новій адміністрації США) та довів, що Україна залишається вірною Євроатлантичному вибору.

Тому я схильний це призначення вважати "перемогою"...

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9831,33 грн./литр
А-95+27,15 грн./литр
А-9525,94 грн./литр
А-9224,86 грн./литр
ДТ25,14 грн./литр
LPG12,76 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости