Calendar Icon

Інавгурація Байдена не місце для популістів

19.01.2021 08:40 (Обновлено 19.01.2021 в 09:36)

Є у нас одна досить дивна особливість: ми занадто рефлексуємо з приводу подій, які відбуваються або мають відбутися у «високорозвинених країнах», на кшталт, Сполучених Штатів.

От і сьогодні як на телеекранах, так і на «просторах» соціальних мереж точиться затята дискусія стосовного того хто саме з топполітиків та високопосадовців поїде на інаугурацію новобраного президента США.

При цьому, всі геть забули, що інаугурація президента США для американців є «сакральним моментом», який не передбачає і ніколи не передбачав жодного зовнішнього впливу, у тому числі присутність іноземних політичних лідерів. Американці традиційно вважають цю подію моментом єднання нації навколо фігури президента та процедури транзиту владу. Інаугурації будуються навколо присяги президента та віце-президента, молитви, виступів уповноважених осіб США. Інші держави, як правило, представляють посли.

Але повертаючись до питання нашої «досить дивної особливості» можу спрогнозувати, що низка українських політиків, на кшталт Порошенка, спробують не лише потрапити на цей захід, алей як слід попіаритися на ньому. Проте це буде не більше, ніж проявом «політичного туризму» і цікавою та досить коштовною розвагою тієї чи іншої особи. В контексті ж інаугурації це зовсім нічого не означатиме.

Більше того в контексті останніх подій у Вашингтоні та пандемії інаугурація Байдена, скоріше за все, не буде масовою. І мені чомусь здається, що новообраному президенту США 20 січня точно буде не до фотографування з нашими «політичними туристами».

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9832,95 грн./литр
А-95+29,84 грн./литр
А-9528,49 грн./литр
А-9227,47 грн./литр
ДТ27,7 грн./литр
LPG15,47 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости