Calendar Icon

Дивні рейтинги КМІС

27.01.2021 09:13 (Обновлено 27.01.2021 в 09:13)

Показники не видаватимуться такими дивними, якщо ми уважно подивимося на увесь список умовних кандидатів на президентську посаду.

Згідно з результатами останнього опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), якби вибори президента відбувалися в другій половині січня нинішнього року, то за чинного Президента України Володимира Зеленського проголосували б 19,8% серед тих, хто визначився з вибором, за колишнього главу держави Петра Порошенка - 15,7%. Третє місце посіла б лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко - 11,8%, а четверте - співголова «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко - 11%.

Зазначені показники не видаватимуться такими дивними, якщо ми уважно подивимося на увесь список умовних кандидатів на президентську посаду. Зокрема, окрім Бойка, до списку КМІС включив також і Медведчука, Шарія та Вілкула, які природньо знаходяться у тій самій ніші, що і співголова ОПЗЖ. Слід зазначити, що КМІС вже не вперше включає Медведчука до опитувань, що логічно знижувало результат Бойка. Якби не цей простий хід з подрібнення однієї фігури у ніші проросійської опозиції на декілька фігур, то фінальний вибір був би між Зеленським та Бойком.

Також до рейтингу кандидатів у президенти включені одночасно Сергій Притула (2,5% серед тих, хто визначився), який вже заявив, що пішов з політики, та Кіра Рудик (0,3%), яка ще не заявляла, що буде балотуватись у президенти. При цьому ще майже 10 % і тих, хто ще не визначився з вибором (9,4%). У цій загальній ніші майже у 13% є суттєвий потенціал тих, хто насправді підтримав би чинного Президента України, тому його результат у рейтингу потрібно враховувати і з цим нюансом.

Але навіть і з таким доволі дивним підходом КМІСу до формування переліку кандидатів в опитуванні, Володимир Зеленський все одно переміг би будь-кого зі своїх конкурентів, якби вибори відбувались зараз.

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9832,9 грн./литр
А-95+29,76 грн./литр
А-9528,38 грн./литр
А-9227,35 грн./литр
ДТ27,6 грн./литр
LPG15,43 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости