xcounter
Calendar Icon

​Стосунки між Кличком і Зеленським досягають точки неповернення

18.05.2021 12:20 (Оновлено 18.05.2021 в 12:20)
Константин Бондаренко, «Facebook»

У відповідь на минулотижневі обшуки, проведені силовиками у посадовців КМДА і у людей з найближчого оточення Кличка, мер Києва виступив із заявою, в якій звинуватив Зеленського у тому, що той уподібнюється Віктору Януковичу.

Свого часу екс-президент зробив усе, щоби змусити мера Києва Леоніда Черновецького піти зі своєї посади. Що ж, Кличко волею-неволею порівняв себе із Черновецьким, і на це є підстави - між двома київськими градоначальниками дійсно є багато спільного.

Що ж стосується самого Кличка - він повторює помилку свого львівського колеги Андрія Садового, який у 2015 році почав підготовку до президентської кампанії і не приховував цього. У результаті команда Порошенка влаштувала Садовому «сміттєву війну», в якій той програв. Кличко також, схоже, не приховує президентських амбіцій. От не дають деяким мерам спокою лаври покійного Жака Ширака, що у 1995 році успішно пересів з мерського крісла у президентське. Але є одне «але»: Шираку у 1995 році не довелося вступати у поєдинок з чинним президентом (спроба Ширака поборотися за президентське крісло у 1988 році - проти Франсуа Міттерана - закінчилася поразкою). Минулорічний досвід Рафала Тшасковського у Польщі теж не було вивчено командою Віталія Володимировича. Те, що Кличко вже почав певні дії, які можуть розцінюватися як формування стартового майданчику під президентські вибори, є його помилкою: для початку Кличко мав би показати українцям, що Київ під його мудрим і чуйним керівництвом розцвів і розвивається. Але ж насправді це не так: Київ переживає період стагнації.

«Ведмежу послугу» Кличкові зробив держсекретар США Ентоні Блінкен, організувавши окрему зустріч з київським мером (що само по собі стало дуже цікавим політичним знаком).

Отже, протистояння Давида Володимировича Зеленського з Голіафом Володимировичем Кличком переходить у завершальну стадію. З заздалегідь описаним у Ветхому Завіті результатом.

...У вересні 2018 року, на дні народження Григорія Михайловича Суркіса, Віталій Кличко, виголошуючи тост, вирішив пожартувати. Вів урочистий вечір Володимир Зеленський - на той час артист, про політичні амбіції якого лише перешіптувалися у довколаполітичних тусовках. Кличко проявив почуття гумору: «Бачте, Григорію Михайловичу, на вашому дні народження в залі сидять чотири президенти, а майбутній президент навіть веде сьогоднішній вечір...». Зеленський перервав Кличка: «Віталію, якщо я стану президентом, то наступний ювілей Суркіса вестимеш ти!».

Схоже, ці слова скоро стануть пророчими.

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини