xcounter
Calendar Icon

Судді КСУ продовжують "покривати" Тупицького

15.12.2021 11:27 (Обновлено 17.12.2021 в 09:42)

Приблизно в цей час торік у ЗМІ та соціальних мережах активно обговорювались записи розмови голови Конституційного суду України Олександра Тупицького, які вказували на причетність останнього до суддівського шахрайства, а також його подальша доля.

Тоді здавалося, що от-от судді Конституційного суду самі звільнять О.Тупицького за порушення етики судді КСУ. Таке право їм дає закон про Конституційний суд. Але судді, керуючись «корпоративною солідарністю», не пішли на цей крок, а продовжили «покривати» свого колегу.

Така поведінка всередині КСУ викликала нерозуміння як в суспільстві, так і у наших західних партнерів. Хто-хто, а вони прекрасно розуміють – кому і навіщо потрібен Тупицький у складі Конституційного суду, хто і навіщо може забезпечувати неформальну домовленість всередині зазначеного суду, щоб зберігати шанс на повернення в суд цієї особи.

Тому не дивно, що на початку грудня цього року Уряд США запровадив санкції проти Тупицького. Підставою для запровадження санкцій були названі «значні корупційні діяння, які включають отримання грошового хабаря під час роботи в українській судовій системі». Проте деякі судді Конституційного суду і після цього продовжують підтримувати Тупицького. Невже вони також хочуть отримати рішення США про санкції?!!!

Темы публикации:
Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости