xcounter
Calendar Icon

Судді КСУ продовжують "покривати" Тупицького

15.12.2021 11:27 (Оновлено 17.12.2021 в 09:42)

Приблизно в цей час торік у ЗМІ та соціальних мережах активно обговорювались записи розмови голови Конституційного суду України Олександра Тупицького, які вказували на причетність останнього до суддівського шахрайства, а також його подальша доля.

Тоді здавалося, що от-от судді Конституційного суду самі звільнять О.Тупицького за порушення етики судді КСУ. Таке право їм дає закон про Конституційний суд. Але судді, керуючись «корпоративною солідарністю», не пішли на цей крок, а продовжили «покривати» свого колегу.

Така поведінка всередині КСУ викликала нерозуміння як в суспільстві, так і у наших західних партнерів. Хто-хто, а вони прекрасно розуміють – кому і навіщо потрібен Тупицький у складі Конституційного суду, хто і навіщо може забезпечувати неформальну домовленість всередині зазначеного суду, щоб зберігати шанс на повернення в суд цієї особи.

Тому не дивно, що на початку грудня цього року Уряд США запровадив санкції проти Тупицького. Підставою для запровадження санкцій були названі «значні корупційні діяння, які включають отримання грошового хабаря під час роботи в українській судовій системі». Проте деякі судді Конституційного суду і після цього продовжують підтримувати Тупицького. Невже вони також хочуть отримати рішення США про санкції?!!!

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини