xcounter
Calendar Icon

Блокада Маріуполя та наступ на Луганщині: яким є план путіна на Донбасі

26.03.2022 12:35 (Обновлено 26.03.2022 в 12:35)

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми-під надійним захистом наших військових. Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

Наразі російська армія намагається вирішити питання виходу на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.

Особливо напружена ситуація у блокованому окупантами Маріуполі, який вони буквально випалюють обстрілами, не даючи мирним жителям евакуюватись. Окрім того, агресор фактично відрізав Україну від Азовського моря. Першочергове завдання у росіян (і з політичного, і з військового погляду) – взяти Маріуполь. Фактично це означатиме збільшення шансів створення т.зв. "ДНР" у рамках адмінкордонів Донецької області.

Аналогічно складна ситуація на Луганщині. Зусилля агресора зосереджені у напрямку Рубіжного, Сєвєродонецька, Попасної. Це основні міста, що залишилися там під контролем України, та які становлять промисловий трикутник Луганської області.

Усі дії противника спрямовані на відрізання українського угруповання військ на Донбасі, створення "котла". Невипадково йдуть флангові удари з боку частково захопленої росіянами Запорізької області. І постійні удари із окупованої частини Донбасу. Росіяни не відмовилися від плану оточення українських військ на Донбасі – з подальшим диктуванням своїх умов на переговорах.

Якщо їхні плани втіляться в реальність, вони будуть тиснути на визнання т.зв. "Л-ДНР" у межах областей, а також на визнання Україною Криму російським.

Паралельно, росіяни кинули сили на захоплення АЕС, взяли Каховське водосховище. Це – вода та електроенергія на територію окупованого Криму.

Київський напрямок, тут багато залежатиме від позиції Білорусі, яку РФ підштовхує до прямого входження до цієї війни. На жаль, є серйозна загроза з боку білоруського напрямку. Біля кордону зафіксовано передислокацію військ РФ та Білорусі.

Тішить, що на 27-й день війни найвище військово-політичне керівництво утримує ситуацію під контролем.

До нас надходить макроекономічна допомога з боку США та європейських фінансових структур (що допомагає утримувати соціально-економічну ситуацію). До нас надходить нове озброєння.

НАТО загалом та Пентагон зокрема визнали ефективність використання українськими військовими нових систем озброєння, включаючи Stinger, Javelin та NLAW. Плюс – розробляється логістика постачання нам потужних засобів ППО.

Головне робити це без зайвого галасу.

У політичному сенсі важлива заборона проросійських партій, яку запроваджено рішенням РНБО.

І, звичайно, важливо, що російська агресія згуртувала українську націю, справжнє формування якої відбувається саме зараз.

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми-під надійним захистом наших військових.

Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости