xcounter
Calendar Icon

Українські спортсмени заявили про терор і переслідування на митниці "Шегині"

16.12.2022 13:35 (Оновлено 16.12.2022 в 13:44)

Всеукраїнська Федерація бобслею та скелетону звернулась публічно до Державної митної служби України з проханням припинити безпідставні переслідування Олександра Іванишина - тренера, пілота українських бобслейних команд на початку 2000-х, учасника Олімпійських Ігор-2002. Відповідну заяву федерація опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

У заяві колектив федерації каже про те, що митники інкримінують Іванишину незаконне ввезення до України автомобіля. І попри те, що суд у Львові спростував це, на митниці "Шегині" продовжують атаку на тренера, виписавши черговий протокол.

"Контейнер з надзвичайно ексклюзивним та вартісним спортивним обладнанням, яке було придбано за державні кошти та використовувалося нашими спортсменами під час Зимових Олімпійських ігор-2022 в Пекіні (Китай), наразі перебуває у Латвії на санно-бобслейному треку на зберіганні. Причина - йде війна, яка завадила повернути даний контейнер до України 7.03.2022, як було зазначено в митних документа", - йдеться у заяві Всеукраїнської Федерації бобслею та скелетону.

У Всеукраїнській Федерації бобслею та скелетону зазначили, що переоформили всі необхідні документи в Торгово-промисловій палаті, в Євросоюзі та на митному пункті "Краковець". Але митники зайнялися переслідуванням одного з їхніх тренерів по цій справі, виписавши йому документ, ніби-то він незаконно ввіз в Україну автомобіль

"Галицький суд міста Львів визнав це рішення таким, яке не відповідає дійсності. Ваш працівник - в.о. заступника начальника митниці (Львівська область, "Шегині") Ігор Вісьтак - не зважає на рішення суду та продовжує тероризувати нашого тренера, склавши черговий Протокол за номером 1258/20900/22 від 22.11.2022 р. Наші численні листи до Державної митної служби України не зупиняють цю незаконну атаку. Всеукраїнська Федерація бобслею та скелетону вимагає припинити вищезазначені незаконні дії Ваших працівників стосовно нашого тренера", - йдеться у звернунні Федерації до Державної митної служби України.
Читайте також: У Києві ДБР кошмарить X-Park, який посів 7 місце з 10 кращих вейкпарків світу: подробиці та відео
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини