xcounter
Calendar Icon

"Ризикуючи почати революцію": стало відомо ім'я ймовірного наступника Путіна

20.08.2023 11:50 (Оновлено 20.08.2023 в 11:50)

Потенційними наступниками нинішнього президента Російської Федерації можуть бути заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, син секретаря Ради безпеки Дюмін, а також губернатор Тульської області Олексій Дюмін. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політолог і політтехнолог Аббас Галлямов.

“Син Патрушева — один із найімовірніших кандидатів, ще називають Дюміна, нинішній губернатор Тульської області і людина з путінських охоронців — виходець Федеральної служби охорони. Звичайно, є й інші потенційні наступники, включно з такими одіозними персонажами, як Медведєв”, — сказав він.

Водночас наступником Путіна може стати і хтось інший, про кого сьогодні ніхто і не здогадується, каже Галлямов.

“Треба розуміти, що Путін любить дивувати, і в цьому сенсі чутки про Дюміна або Патрушева можуть мати, зокрема, і такий дезінформаційний характер”, — зазначив він.

На його думку, єдине, що можна впевнено передбачати, це те, що якщо Путін обере наступника, пов’язаного з агресією проти України, то світова спільнота і громадяни Росії відреагують на це негативно.

“Тоді наступника можна навіть не висувати: росіяни не захочуть, а Захід і українці з таким не сядуть за стіл переговорів. Що шило на мило поміняє? Тоді просто самому Путіну можна йти і намагатися переобиратися, ризикуючи, звісно, почати революцію”, — підсумував Аббас Галлямов.
Читайте також: "Путін не доживе до кінця війни": ексголова ЦРУ розповів, хто почне повстання
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини