"З неї тупо знущаються": прессекретарка Білого дому видала нову заяву про зброю для України
США припинили пряме "фінансування війни" в Україні. Про це заявила прессекретарка Білого дому Керолайн Лівітт.
Читайте також: Уперше за каденцію Трампа українці вдарили американськими ATACMS по РФ: атакували полігон
За її словами, збережено продажі американської зброї через механізми НАТО, але й це можуть зупинити.
"Ми не можемо робити це вічно. І президент (США Дональд Трамп, - Ред.) хоче, щоб ця війна закінчилася", – сказала Лівітт.
Коментуючи переговори щодо мирного плану, Лівітт сказала, що залишилося декілька делікатних, але не непереборних деталей.
За останній тиждень Сполучені Штати досягли величезного прогресу у досягненні мирної угоди, зібравши за столом переговорів представників України та Росії, каже прессекретарка Білого дому.
"Це саме та блонді, яка пару годин тому казала, що Трамп дуже багато продав нам зброї, але це не може тривати вічно? Хоча це дуже вигідно їх виробникам. Мені здається, що з неї тупо знущаються. Періодично відсилають до ЗМІ сказати якусь фігню, а самі регочуть за дверима", - покоментував політику Білого дому Кирило Сазонов, військовослужбовець ЗСУ та політолог.
Як повідомляв FaceNews.ua, Трамп готовий зустрітись з Путіним: Рубіо назвав єдину умову


ЧЕКАЛКИН: Зеленському ПІДСАДИЛИ агентів Росії. Є цікаве ФОТО. Вирішальна ЗУСТРІЧ. Він хотів 100 МЛРД
Обвал видобутку нафти в РФ та провал переговорів США з Іраном: підсумки 1519-го дня війни
Економічне піке РФ: видобуток нафти рекордно впав, а росіяни почали заощаджувати на їжі
Економічний крах РФ: борги пробили стелю, а росіяни переходять із шоколаду на печиво
Економічний штопор РФ: обвал ринку нерухомості та «енергетичний зашморг» для олігархів
Полювання на «мізки» ЗСУ та нацистські промови у школах РФ: підсумки 1518-го дня війни
Мільйони за лекції: декларація прем'єрки Свириденко збурила мережу
Володимир Карплюк vs Bihus.Info: Про забудову Ірпеня, зв’язки з Татаровим та конфлікт із екскерівництвом міста









