xcounter
Calendar Icon

Ізраїль показав найстарішу версію Біблії: ціна від 30 до 50 мільйонів доларів (відео)

22.03.2023 21:55 (Оновлено 22.03.2023 в 21:55)

Найстаріша відома майже повна версія єврейської Біблії була представлена пресі в середу в Тель-Авіві, де вона буде виставлена протягом тижня, перш ніж вирушити з молотка в Нью-Йорку.

Codex Sassoon — один із двох кодексів, або рукописів, що містять усі 24 книги єврейської Біблії — християнського Старого Завіту, які дійшли до наших днів, і його вік оцінюється у 1100 років.

Шарон Мінц, фахівець із єврейських текстів аукціонного будинку Sotheby's, сказала, що вуглецевий аналіз та інші форми аналізу показали, що Codex Sassoon "був написаний близько 900 року або на землі Ізраїлю, або в Сирії".

Книга була продана у 1000 році нашої ери, а потім кодекс зберігався у синагозі на території нинішньої північно-східної Сирії приблизно до 1400 року, сказала вона.

"Потім рукопис зник приблизно на 500 років і знову з'явився в 1929 році. Біблія блукала найрізноманітнішими місцями протягом всієї історії і була показана публіці лише один раз у 1982 році в Британській бібліотеці, і відтоді завжди знаходилася в приватних руках", - розповіла фахівець із єврейських текстів аукціонного будинку Sotheby's.

За даними Sotheby's, Codex Sassoon значно повніший, ніж Кодекс Алеппо, який датується тією ж епохою.

За попередніми оцінками Sotheby's, вартість рукопису становить від 30 до 50 мільйонів доларів.

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини