Calendar Icon

Мінкульт дав «зелене світло» будівництву у історичному центрі Києва

23.10.2018 10:29 (Обновлено 23.10.2018 в 10:31)

​Тишком-нишком, за розмовами про автокефалію, Міністерство культури на чолі з Євгеном Нищуком погодило проект багатоповерхівки у історичному центрі Києва - на Вознесенському узвозі, 28-30.

Це проект будинку-потвори під назвою "Подолград Вінтаж".

Активісти, яким я допомагаю в силу своїх можливостей, вже понад рік добиваються зупинки будівництва, яке порушило всі відомі будівельні норми. А тепер виявляється, що Мінкульт дає "зелене світло" цій варварській забудові, яка знищує культурний шар та будується з порушенням законодавства у сфері культурної спадщини.

Особливий цинізм в тому, що Мінкульт видав цей дозвіл забудовнику, який не зупинив будівельні роботи навіть після забороняючих приписів від ДАБІ. Це вже чергове повністю блюзнірське рішення Мінкульту, який раніше так само погодив створення багатоповерхового гетто соратниками генпрокурора Яреми на вулиці Бульварно-Кудрявській (проект "Ярославів Град") та депутатською групою "Воля народу" монстра на вулиці Мечникова (проект SIgnature). І на наступних виборах згадайте, що міністр культури працює в уряді за квотою чинного президента Порошенка.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9828,56 грн./литр
А-95+25,78 грн./литр
А-9524,35 грн./литр
А-9223,29 грн./литр
ДТ23,65 грн./литр
LPG10,09 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости