xcounter
Calendar Icon

Путін може зробити щось дуже небезпечне і непередбачуване, - британський парламентарій

Ліквідація ватажка ПВГ "Вагнер" Євгена Пригожина продемонструвала, що в Росії є ряд серйозних проблем, а це означає, що президент РФ Володимир Путін може піти на небезпечний та непередбачуваний крок. Про це в інтерв'ю Liga.net заявив глава оборонного комітету в парламенті Великобританії Тобіас Еллвуд, зазначивши, що після ліквідації Пригожина Путін може кинути в Україну ще більші сили, аби довести, що все йде за планом.

"Я трохи хвилююся через те, що сталося з Путіним. Він зазнав збитків і фактично ліквідував Пригожина. Російські лідери позбуваються своїх ворогів та конкурентів. Російська влада виходить з того, що ніхто не кине їй виклик. А олігархи та еліти можуть продовжувати своє життя – воно гарантоване лідером, якого вони підтримують. Але що зробив Пригожин? Він кинув виклик Путіну, щоб бути лідером з абсолютною владою. Коли він прийшов до Ростова, люди аплодували - їм подобалося, що хтось взявся за Путіна", - зазначив Еллвуд.

Він також нагадав, що після того, як Пригожин спробував піти на Москву, він швидко уклав угоду з Білоруссю, щоб все згорнути.

Читайте також: "Ризикуючи почати революцію": стало відомо ім'я ймовірного наступника Путіна
"У Путіна не було потенціалу, щоб зупинити приватну армію від заколоту. Це проілюструвало, наскільки слабким він став. Я думаю, в Кремлі розуміють, що час Путіна вже вичерпаний. Пригожин також кинув виклик державній пропаганді, сказавши, що справи в Україні йдуть не дуже добре. А ще - атаки безпілотників на Москву. Все це показує, що війна виходить з-під контролю росіян", - сказав Еллвуд.

За його словами, подальші кроки агресора можуть бути непередбачуваними.

"Занепокоєння викликає те, що Путін може зробити щось дуже небезпечне, дуже непередбачуване - можливо, атаку під чужим прапором. Безумовно, він захоче кинути ще більше сил у боротьбу, щоб довести, що зусилля в Україні того варті", - зазначив британський парламентарій.

Нагадаємо, що 23 серпня 2023 року в Тверській області РФ розбився літак ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Його поховали 29 серпня на Пороховському кладовищі у Петербурзі, поруч із батьком.

Ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов переконаний, що смерть Пригожина - це не робота ФСБ. На думку ексдепутата Держдуми, демонстративне знищення Пігожина не входило в плани Путіна і не було потрібно агресору.

Раніше також стало відомо, що Після Пригожина у РФ приберуть "головного" зі зґвалтувань пляшками і гантелями, - російський ​опозиціонер
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини